İşletmenize ait Server makinelerinizin, buna bağlı router ile bunların üzerinde çalışan güvenlik duvarlarının kurulması, yüklenmesi, güncellenmesi ve bunların gerekli konfigürasyonlarının yapılması. Bu hizmet ile server makinenizin diğer kullanıcılar veya router arasındaki fiber optik veya network kablolamasının yapılması, tüm client makinelerin kurulumu ve çalışır vaziyette tüm sistemin teslimi yapılabilmektedir.
  Güvenlik duvarı ve gerekli konfigürasyonların yapılması başlı başına bilgi gerektiren bir iş olduğundan uzman ekibimiz yükünüzü azaltmak için 7 gün 24 saat servise hazırdır.
  Server bakımı; bir sunucuyu güncel tutmak, bilgisayar ağını sorunsuz çalıştırmak için gereklidir. Sistemde bir sorun oluşması halinde, sunucunun hizmet verdiği kişinin veri tabanı ya da web sitesi zarar görebilir, veri kaybı olabilir, istenmeyen kişiler tarafından saldırılar gerçekleşebilir... Bu gibi sorunların önüne geçebilmek için Virüslerden korunma programları edindirmek, Yedekleme yapmak Server'in güvenliğini artıracaktır.
  Verilen bakım hizmetin amacı:
Sunucuyu saldırılardan korumak,
Sunucunun yük altında daha iyi performans göstermesini sağlayacak ayarları yapmak,
Sunucuda oluşabileeck zayıf noktalar, anormal davranışlar konusunda bilgi akışı sağlayarak olası güvenlik açıklarını belirlemek,
Sunucuya kurulu olan zararlı yazılımları belirlemektir.
  Serverlar :
 Web Server : Müşterilerimizin var olan web sayfalarını internet üzerinde yayınlanması için kurulan uygulamadır. Bu uygulama sayesinde müşterilerimiz, dışarıdan başka bir firmadan Web Sayfası hosting hizmeti almak zorunda kalmayıp ek bir kazanç sağlamış olur.
  Mail Server : Müşterilerimizin bünyesinde kullandığı E-mail adreslerini kendi sunucularında barındırması için kurulan uygulamadır. Bu uygulama sayesinde müşterilerimiz, dışarıdan başka bir firmadan E-mail hosting hizmeti almak zorunda kalmayıp ek bir kazanç sağlamış olduğu gibi E-mail sayısında da kendisini sınırlamış olmaz.
  DataBase Server : Müşterilerimiz kendi içerisinde kullanmış olduğu ve veri depolama sistemine ihtiyaç duyan bir yazılımın veri depolaması amacı ile kurulacak uygulamadır. İşlenecek olan verinin güvenliği ve işleme hızından dolayı kesinlikle kendi bünyesinde kurması gereken bir uygulamadır.
  Domain Controller : Müşterilerimizin kendi içerisindeki kullanıcılarına tek bir merkezden uygulama kısıtlama ve kontrol altında tutabilmesi için gereken bir uygulamadır. Kullanıcı sayısının çok fazla olduğu sistemler üzerinde yönetimin tek bir noktadan kolayca yapılması açısından çok önem taşımaktadır.
  File Sharing : Müşterimizin kendi içerisindeki dosya paylaşımını yönetecek bir uygulamadır. Bu uygulama ile genel dosyaların herkesle paylasılabileceği gibi özel dosyaların belli bir güvenlik politikaları ile paylaşılmasını sağlar.
  Proxy Server : Müşterilerimizin internet sayfası gezme sürelerini bir miktar hızlandırmak ve gezilecek olan sitelere belirli politikalar getirerek (izinli-yasaklı) sınırlandırmasını  sağlayan bir uygulamadır.
  FTP Server : Müşterilerimizin kendi oluşturmuş oldukları dosyaları ya da kendilerine özel gelecek olan dosyaları internet üzerinden gönderip almayı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde internet üzerinde farklı download-upload sitelerinin kullanılmasına gerek kalmaz.
  CA Server : Müşterilerimizin kendisine kurulacak olan ya da kendilerinin kuracağı uzak lokasyon bağlantılarını kullanıcı adı şifrenin daha da ötesinde bir güvenlikten geçerek kurulmasını sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde bağlantılarımız çok daha güvenli hale gelmektedir.