Neon Yazılım, güncel teknolojileri kullanarak tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenebilen (Responsive), HTML5, CCS3 ve JQuery kodlarıyla desteklenen modern ve kullanıcı dostu tasarımlar sunar.
Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler oldu.
Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.
  Neon Yazılım, güncel teknolojileri kullanarak tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenebilen (Responsive), HTML5, CCS3 ve JQuery kodlarıyla desteklenen modern ve kullanıcı dostu tasarımları/arayüzleri PHP, Asp.NET, C# ve projeye odaklı diğer dilleri kullanarak, müşteri tarafından içeriği kolayca değiştirilebilen Paneller oluşturur. SEO altyapısı kurularak oluşturulan sistemlere istekleriniz doğrultusunda SEO desteği/danışmanlığı vererek ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve kurumsal yüzünüzün sanal ortamda ön plana çıkarılmasını sağlar.